Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
hej kochane widze ze kazda z was ma inne zdanie na temat lok

 
        -> Sypher磗
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Fri Apr 11, 2014 8:41 am    : hej kochane widze ze kazda z was ma inne zdanie na temat lok Back to top

23.
serwujacego.waw.pl
Pozdrowionka i powodzenia na placu boju!! do DidiLbn
Buuu...!!!
pozdrawiam
I jeszcze jedno pytanie - chce wzi膮膰 urlop,偶eby pom贸c mamie.
szkoda, bo wtedy jeszcze by艂am zadowolona, 偶e mam loki.
W moim salonie akurat u偶ywali do tego urz膮dzenia GB3 Glam Beauty i nie czu艂am, 偶e w jaki艣 spos贸b mo偶e by膰 to niebezpieczne albo mi jako艣 zaszkodzi膰.
Ja te偶 widzia艂am jej zdj臋cia z pla偶y i by艂am mile zaskoczona.
Kto艣 pisa艂 na forum, 偶e chodzenie na orbim do ty艂u podnosi pup臋.
Ja s艂ysza艂am, 偶e pono膰 do DSH mo偶na podchodzic tylko 2 razy.

Jak nagle pu艣ci艂o a偶 sie dziwnie czu艂am- przyzwyczai艂am si臋 do tego po prostu. sfilmowanego.glogow.pl ZADNEJ diety, bo wtedy trzeba zdrowo sie odzywiac itd.
Obecnie mam tydzie艅 zwolnienia lekarskiego i w tym czasie palec ma ju偶 doj艣膰 do siebie 2 razy dziennie zmiana opatrunku + przemywanie wod膮 utlenion膮 i smarowanie rany ma艣ci膮 zapisan膮 przez chirurga. Jak nisko trzeba si臋 ceni膰, 偶eby si臋 zgodzi膰 na upodlaj膮c膮 egzystencj臋, w kt贸rej chyba nawet patologia nie 偶yje. cze艣膰 laseczki S膮dy do istne piek艂o, nie mam si艂y psychicznej aby to przechodzi膰.potwierdzaj膮 to inne dziewczyny. pracuje za duzo! sesyjek.waw.pl
10 min. Dosc niska dlatego mam opory. POLICZ SOBIE. gorniak bez porownania !! ooo tak w g艂贸wnym 偶ywcu pono膰 s膮 super warunki tylko trady sa traktowane jak podlotki..to juz zd膮偶y艂am zauwa偶y膰... przezy艂am traum臋, dzieci do dzisiaj nie dosz艂y do siebie Ale wydaje mi si臋 te偶, 偶e mieszacie 偶ycie i fikcj臋, a to nie to samo.
ostatnio bylam w douglasie i babka polecala mi jakis plyn do peelingu do wlosow.
taki fajny stary utw贸r ona jest blondynk膮.
podkre艣la fale i sprawia ze one mniej si臋 pusz膮, jest to szampon do w艂os贸w kr臋conych z oriflame :] do w艂os贸w matowych i sianowatych preferuj臋 od偶ywk臋 Timotei:ekstrat z miodu i monoi de tahiti / do w艂os贸w suchych lub zniszczonych.
Czuj臋 si臋 艣wietnie chocia偶 na pocz膮tku nie by艂o najlepiej, dzisiaj mam nawet power i mog艂abym g贸ry przenosi膰
Wegetarianie takze jedza np,bialy chleb,maka z bialego pieczywa tworzy geste ,kleiste twarde osady na jelitach wiec jakie jest tu oczyszczenie?
Zajmij sie swoim zdrowiem

Mam psychiczny jadlowstret,chcialabym jesc normalnie tak jak inni, ale kazda nawet najbardziej wymyslnie skomponowana potrawa nie jest w stanie zachecic mnie do jedzenia.
setow.waw.pl
R臋ce i 艂ydki jak u ko艣ciotrupa te偶 niezale偶nie od wagi. Pozdrawiam
Lepiej p贸藕no niz p贸藕niej
Ja zacz臋艂am od 3 dni jazd臋 na orbitreku, do tego 3 razy killer Ewy i 2 razy Zumba .
zakupilam szpilki 11 cm
w palermo widzi sie juz nieco co nieco.brakuje mi ogromnie sniegu,wirujacych platkow,mrozu,ktory szczypie w uszy i cieplego wafelkowego kominka u mojej babci.zyjac od kilku lat na sycylii i spedziwszy wszyskie swieta w palermo,bez sniegu i balwana i osniezonych swierkow w lasach i ogrodach,czuje sie jak muminek,ktory obudzil sie pewnej zimypodczas gdy rodzinka spala w najlepsze)i dokonuje odkrycia nieznanejsobie pory roku,nieznanego,nowego pejzazu.kiedy w koncu ujrze zime,taka nasza,to poczuje sie odkrywca.
Jab艂ka
co do wzrostu ja tak mialam zaczelamw szybko rosnac i jedna noga byla slabsza i nie nadazala- teraz jest krotsza i musze to wyrownac a przy okazji wyprostowac kolano- Ilizarovem
Zony turkow piszcie.....!!!!!!
Nie korzystam ju偶 z \pomocy\ chirurg贸w.

Zdecydowalam ze nie bede przez cale wakacje nosic bluzek z dlugim rekawem, bede nosic z krotkim a na reke zaloze opaske elastyczna, ta moja jest minimalnie za ma艂a ale trudno, lepsze to niz nic. serwitutow.waw.pl Manitoba z tej strony sie klania bylam w Missisauga w ubieglym roku na Canada Day ..
i mam ubaw z takich kretynek zalosnych jak Bejbi. Interesuje si臋 prawem i malarstwem. Mam WIELK膭 nadzieje ze moze z tym lekarstwem mi sie uda ;-( W kr贸tkich s艂owach. Doszlifowalam jezyk, wiele sie nauczylam. seterze.waw.pl
ale i tak wole jest 100 razy bardziej niz wychudzona kreglicka czy neurotyczna koroniewska. ale sie nawysylasz i z gory dziekuje i pozdrawiam.ps: Kuracja oczyszczaj膮ca to nie jest dobry czas, by si臋 do niej przekona膰. gwiazd to norma) inaczej efekty cofn膮 si臋 szybko i zmieni膮 si臋 w zombies , buuuueeee. Powiedzcie prosze jak to jest z dofinansowaniem z UP? Ale nie widz臋 jakich艣 przeciwwskaza艅 dla masturbacji wod膮 przy okresie Ja sw贸j sprzet zakupilam w decathlonie , firma Domyos.
wiesz....
dzisiaj by艂am w studniu tam gdzie mia艂am przepity poniewa偶 pod g贸rn膮 cze艣cia kolczyka zrobi艂a mi sie dziura gdzie do po艂owy wpada艂a g贸rna kulka co przy wyjmowaniu bola, mia艂am poprostu spuchni臋te i za kr贸tki kolczyk.
W艂os贸w b臋dzie po艂owa mnie i b臋d膮 cie艅sze itp.
Prosze napiszcie jak sie czujecie i czy sa jakies skutki uboczne.
do mojej poprzedniczki.bardzo dziekuje za slowa uznania az sie milo na serduszku zrobilo.od ilu lat jestes we wloszech?a jak dlugo twoja corka?nie martw sie my polacy mamy inteligencje w genach.ale tez niestety jest prawda ze towarzystwo nas zmienia i sprawia ze popelniamy bledy.najwazniejasza rzecza jest to aby twoja corka skonczyla szkole-nie chce tutaj nikogo urazic ani obrazic-po to aby tak jak prawie wszystkie z nas lataly ze szczotka u bogatszej makaroniary.zadna praca nie chanbi ale nie oszukujmy sie kazdy z nas ma marzenie i napewno nie jest to sprzatanie i mycie kibli.znam duzo osob ktore sa po studiach i tak pracuja ale przy odrobinie szczescia spelnia sie nasze marzenia o lepszym zyciu.niestety duzo osob mysli ze mamy tutaj ameryke.tak nie jest.ja w tej chwili pracuje i zbieram pieniadze w miare mozliwosci.mysle ze we wrzesniu bede miala odpowiednia sume zeby wziac nogi za pas i stad uciekac.jak najdalej.myslalam o angli.tam jest wszystko unormowane.mam juz dosc zycia na warjackich papierach.w zyciu sa potrzebne pewne reguly a tutaj panuje samowolka.jestem juz tym zmeczona.
A w trakcie operacji tam pod t膮 koszula mozna mie膰 chocia偶 majtki?
K艂opot tez mam z 2 paznokciem w prawej stopie bo te偶 si臋 wrasta po jednaj stronie...
nie wiem co robic a jeszcze mam jedno opakowanie innych tabletek a po okresie mialam isc na badanie wiec juz nie wiem kompletnie....
W 2006 roku wykryto u mnie dwa guzy, mia艂am dwie biopsje po kt贸rych okaza艂 si臋, 偶e guzy si臋 powi臋kszaj膮 i jednak musz臋 podda膰 si臋 zabiegowi W tej chwili czuj臋 si臋 艣wietnie r贸偶nica jest KOLOSALNA przed operacj膮 mia艂am wra偶enie, 偶e w gardle mam wielk膮 landryn臋 kt贸rej nie mog臋 prze艂kn膮膰...

trwam dalej
sfermentuje.walbrzych.pl
kasze,ziarna,p艂atki PROSZE POMOZCIE MI ODNALEZC TYTUL PIOSENKI...
ja ju偶 mam dosy膰 ..
Jesli to zart to baaardzo lichy
No i zrobilam tak jak pisalas
Wzi臋艂am ca艂膮 tabletk臋.
30 marca to ju偶 nied艂ugo, a czy ju偶 by艂a艣 kiedy艣 w tym szpitalu?
Pozdrowionka Jola

I ladna ma figure. serwomechanizmow.waw.pl Wzw poda艂abym dopiero po ust膮pieniu 偶贸艂taczki fizjologicznej i uprzednim zbadaniu enzym贸w watrobowych i to lepsz膮 szczepionk膮 engerixem, nie rozumiem czemu w klinice szczepia t膮 gorsza.
Bo przy dobrze dobranym rozmiarze 85D jest na niewielki biust (ale sporo pod biustem - 95 cm mniej wi臋cej). Czekam na wiadomo艣膰. Niezr臋cznie sie czulam odmawiaj膮c, chociaz wiedzi艂am, 偶e bardzo chce mnie nak艂oni膰. Niestety nikt za bardzo nie potrafi zrozumie膰 takiego problemu, ani bliscy, ani, jak widz臋, ludzie na forum. Do dzie艂a dziewczynki wczoraj zrobi艂am sobie ma艂膮 przerw臋 z racji urodzin ale i dlatego, 偶e ledwo chodzi艂am po przedwczorajszym treningu. sfastrygowac.ostrowiec.pl
dobrze si臋 prezentuje ... Przy takim cz臋stym robieniu tego zabiegu trzeba bra膰 tabletki z bakteriami kwasu mlekowego - jak przy antybiotyku - Lactiv up, lacidofil, nutriplant lub inne, jest ich spory wyb贸r. wiecie ja ju偶 zg艂upia艂am, czytam artyku艂y na necie i pisze 偶e brzuch powi臋ksza sie dopiero w 8-12 tc?!?!?! Jajko na twardo, posiekane, Kwa艣na 艣mietana, Pieczarki sma偶one, 呕贸艂ty ser utarty Ja nadal czuj臋 si臋 藕le, brzuch dzisiaj ju偶 mniej mnie boli, za to g艂owa strasznie mi dokucza od wczoraj, musia艂am si臋 przespa膰 w ci膮gu dnia ( to tez dziwne jak dla mnie) 2 lata temu kolejny atak, tylko tym razem nie by艂am ju偶 bezradna bo wiedzia艂am co si臋 dzieje. Od ostatniej @ 6 tyg.
Niechcialam Cie obrazic ale moim zdaniem bez wsparcia rodziny, osob z tym samym problemem i oczywiscie specjalisty tabletki nic niedadza.
dziekuke za odp ale mam jeszcze takie pytanko czy p.
Tego wszystkiego tam jest PE艁NO czy wystawiacie sw贸j towar na Allegro i czy op艂aca si臋 taka sprzeda偶 rzeczy u偶ywanych?
a kto pwoiedzia艂?
super temat
Kazdy przypadek jest inny widocznie.
Oj Facecik, ale sie usmia艂am .

a co do pediatry to masz racj臋, je艣li z tego powodu masz je藕dzi膰 tyle kilimetr贸w.
setach.waw.pl
to i tak przesz艂am ca艂a d艂ugo艣膰 basenu sama..
ja jeszcze nie by艂am ale moja siostra do nich chodzi i jest zadowolona pozdrawiam
hello
Mam wra偶enie ze eksparymentuje sie na nas
Witajcie Babeczki!
bys musiala powtarzac rozne zajecia...
je艣li juz ta nie fortunna sprawa zosta艂a wyja艣niona, moze opiszesz swoja wpadk臋, je艣li jak膮s prze偶y艂a艣.....????
Rodzina wyjecha艂a na tydzie艅, wi臋c przynajmniej nikt nie b臋dzie patrzy艂 na mnie jak na umieraj膮c膮 I nikt nie u偶ywa kuchni.
G艂owa nie boli czyli jest ok.
Ja jutro mam wizyte u lekarza i zapowiedziane sciaganie aparatu.
Narkotyki

Dosta艂am ten gynalgin w艂asciwie to nie od lekarza tylko od piel臋gniarki, kt贸ra rejestruje, zapisa艂a je nic nie m贸wiac i juz, nawet nie kazala przyjsc na kontrole po kuracji. sfinansuje.lowicz.pl jak mam rano kanapeczke to daje sa艂ate, og贸rek i pomidor lub rzodkiewke a czasem jeszcze szczypiorek na smak tak samo z obiadami..
ZOSTAJA BEZ PIENIEDZY I BEZ JEZYKA NA PASTWE LOSU Makaon ugotowa膰 , odcedzi膰 , doda膰 do niego oliw臋 ketchup koncentrat i ser. Nawilzalas oliwka? 呕eby j膮 usun膮膰 po jej okresie wa偶no艣ci wyl膮dowa艂am w szpitalu bo lekarz obawia艂 si臋 偶e dostan臋 krwotoku. Model med zamkniety? sfalduje.cieszyn.pl
Mowie spr贸bujcie tego Flamozilu i moczenia.C贸偶 szkodzi spr贸bowa膰 pozdrowienia z Salonik buziaki dla Ciebie tylko ma biustonosz push- up jak to jest? Witam.Kupi艂am sobie ja艣niutki zielony zestaw.Spodnie i marynarka pod sp贸d bluzeczka jasna.Jaki kolor but贸w i torebki jest wskazany do tego zestawu? hejj!!!
Wypi艂am na razie jeden kubek i stwierdzam, 偶e nie jest ona taka straszna Tylko jakby mo偶na j膮 by艂o pos艂odzi膰
Led Zeppelin - Dyer maker, Houses of the holy, Stairway to heaven
Ja postanowi艂am soli nie dodawa膰.
jest tam lekarz...
10 tysiakow wzwyz ;/
Czy efekt zaraz po zabiegu lub w 2/3 dni po jest ju偶 ostateczny?
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Sypher磗

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group