Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
Dzisiaj na wadze minus o,4 kg!

 
        -> Sypher磗
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Tue Mar 25, 2014 3:40 am    : Dzisiaj na wadze minus o,4 kg! Back to top

powiem ci szczerze ,ze doskonale cie rozumiem.ja po tej stracie tez postanowilam sobie ze dopoki nie zakoncze I trymestru to nikomu nie powiem z mojego otoczenia,zeby nie cieszyc sie na zapas a potem wylewac rzewne lzy.to jest bardzo trudne z mojego punktu widzenia,wiedziec o tak radosnej nowinie a nie moc sie nia z nikim podzielic.jednak ja mam na mysli swoje najblizsze otoczenie,jezeli mi sie uda w najblizszym czasie zajsc w ciaze, to wy bedziecie pierwsze zaraz po moim mezu, ktore sie dowiedza o moim szczesciu!! adwokat kraków O zgrozo...
Aquamid raczej Ci odradzam - poczytaj na innych w膮tkach opinie.
Pierwszy m膮偶 by艂 Richardon,po drugim nie doda艂a sobie nazwiska,zdaje mi sie ,偶e z domu jest Pietkiewicz.
Gdy by艂am ma艂a w艂osy mia艂am jak spr臋zynki - by艂y kr贸tkie, obci臋te na ch艂opaka.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycz臋 szcz臋艣cia,wiem 偶e nam wszystkim si臋 uda;D
Dorzucam:
Po_la, nie by艂am w tym szpitalu, ale ju偶 zasiegn臋艂am opinii os贸b, kt贸re s膮 ju偶 po jodowaniu.

a do tego nie mam kompletnie si艂y 膰wiczy膰, od 7 na nogach, przemarz艂am zupe艂nie jutro rano,na czczo nadrobi臋. anonse erotyczne Ja generalnie mam pecha i zawsze kiedy wychodzi艂am od fryzjera by艂am nie zadowolona.

Dzi臋ki wielkie za odpowied藕! Masz duzy plus, ze masz sie u kogo zatrzymac, niestety w moim przypadku bylo zazwyczaj tak, ze znajomi, ktorzy wyjezdzali obiecywali mi jak to mi nie pomoga, ze mnie sciagna do siebie i jak juz pojechali to sluch o nich zaginal Takze musialam liczyc tylko na siebie Wysz艂am z p艂aczem. I sa tolerancyjni. Tym niemniej szczerze gratuluje Ci rozmowy kwalifikacyjnej, bo to nie jest latwe w obcym kraju i obcym jezyku! ogloszenia towarzyskie
Ostatnio gdy gra艂am na perkusji, zobaczy艂am jak wszystko si臋 trz臋sie a jeszcze do艣膰 ma艂e jest, od razu wsta艂am odrzuci艂am pa艂eczki i do teraz ( a min臋艂y trzy tygodnie),nie pokaza艂am si臋 nikomu przy perkusji... Przykre by艂o to, ze niektorzy mysleli ze wymyslalam sobie choroby, ze nie traktowali powaznie, a przeciez jestem mloda i chche 偶yc normalnie!!! hej dziewczyny, No ja tez niestety nie moge wrocic, bo sytuacja w Polsce z dnia na dzien coraz gorsza, a wszystko zaczynac od nowa?- chyba nierealne. Witam dziewcz臋ta Jak wasze pupy? A u g贸ry gdzie by艂o wycinane dalej mam lekko scierpni臋te i wiem ze to normalne jeszcze
/tutaj nie wolno wymienic innej branzy, tylko aplikowany zawod, ale bardziej specjalizowany lub wyzsze stanowisko, zeby wiedzieli,ze myslimy o tej pracy powaznie i przyszlosciowo.
mog臋 prosi膰 o adres salonu q10 (numer tel.
Ps.
je艣li kto艣 mia艂 wykonany zabieg laserem b膮d藕 urz膮dzeniem IPL zapraszam do wype艂nienia anonimowej ankiety!!!!!!!!!!
Jej ostatnie aktualne zdj臋cie z plazy zrobione przez paparazzich jest w poprzednim nr JOYa.
Przetestowalam juz tyle diet, zawsze potem efekt jojo...chyba juz nic mi nie pomoze..
w Piatek 4.12.2009 dr Broma przeprowadzi艂 mi operacje nosa uszu odsysania t艂uszczu z brzucha, bok贸w poprosi艂am przed operacja aby zachaczy艂 jeszcze o uda i posladki i zrobi艂 to, oraz powiekszy艂am biust pobieraj膮c t艂uszcz z brzucha.
Bo co艣 mi si臋 zdaj臋, 偶e mam racj臋...troch臋 wstyd dla tego kto wymy艣li艂 ten temat robi膮c przy wpisie tak pora偶aj膮cy b艂膮d ortograficzny!!!
I napisz ile kosztuje ten laser i gdzie robisz zabieg.
Chyba nie jest jeszcze za wcze艣nie na planowanie wyjazdu?
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Sypher磗

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group