Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
;/ Wiem, ze to glupie ale ja tez sie boje, ze one sie beda n

 
        -> Sypher´s
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Tue Mar 25, 2014 12:13 am    : ;/ Wiem, ze to glupie ale ja tez sie boje, ze one sie beda n Back to top

A ty mając 80 pod biustem masz niby rozmiar 38?????!!!!!! seks oferty Dzięki Sevim.No o ślubie wspominał, ale tak jak pisałam wcześniej On chce mieszkać u siebie, bo zamierza pracować na uniwerystecie....Na początku miał obsesję niemalże na moim punkcie....Ja na początku nie powiedziałam Mu, że mam kogoś, ale potem chciałam być z Nim szczera i w sumie nie chciałam tego kontynuować, ale jakoś tak samo wyszło...Uzależnił mnie od siebie.Wczoraj mnie tak zdenerwował, że chyba powoli się leczę z Niego....Napisał mi najpierw, że jestem szeptem i szelestem na wietrze, chciał się spotkać, więc ja napisałam, że ja też chcę a potem zmienił zdanie i wyznacza mi termina spotkania na czwartek....Dodam, że często zmienia zdanie, jest jakiś rozwichrowany, ale to wynika chyba z ich temperamentu...Ja również jestem temperamentna i wydaje mi się, że to byłaby wielka LOVE i zarówno wielkie kłótnie...Napisał również, że 2 dni temu poznał polską dziewczynę i od tej pory nie możemy się spotykać...a potem napisał, że to był żart....Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.... do Miimiiibea i nie tylko
Gorzej z okiem niestety.
opdpowiedz prosze.
zawsze i wszędzie, potrzeba madrych , wyksztalconych poloznych z prawdziwego zdarzenia!
Pozdrawiam, dziewczyny?
mam w kuchni potworki duze juz,wyrosły,chyba od 2lat,jadły muszki,jeden nawet porwal zywa biedronke i taszczyl lapami,zaciagnał ja w swój kat,stalam w szoku,to było okropne...
Aaaa jesienna mamo miłego rysowania...a ile Twój synuś ma???
albo podróby albo kradzione,albo jedno i drugie,niestety
Dziękuję MarioMario i milena100, ale to nie to.
Polecam

Nie wyrzucajcie pieniÄ™dzy w bÅ‚oto! portal społecznościowy Ech wspomnienia mÅ‚odoÅ›ci....

Powiedzialabym raczej ze poplątane. Fasolka szparagowa wynajmowalam mieszkanie u wlsoiej rodziny i wiecie co byli super, Czasami czuje się tak jakkbym go wogóle nie pociągała a przecież schudłam już 12 kg od porodu i dbam o siebie. Jestem facetem i tez nienawidze pajakow (ale za to uwielbiam je zabijac ) . anonse erotyczne
dodam ze robilam 2 testy ciazowe pierwszy wieczorem(bo nie moglam sie doczekac) , drugi z samego rana i wyszedl takze negatywnie... Tak, dyplomy legalizuje sie w MSZ, nastepnie musza byc przetlumaczone i konsulat w wawie wydaje dichiarazione di valore. a) jeszcze nie doszlam do tego poziomu wtajemniczenia b) nie mamy w domu piekarnika Moze jak w koncu znajde prace, to zaszalejemy i kupimy sobie normalna kuchenke A tak bedziemy w komplecie Pozdrawiam! A, nie takie rzeczy przejda przez pochwę i wejda do pochwy. niedługo Polska zniknie z map przez takich jak Wy.jak nie wyjazd za granize to głupie imie zagraniczne.ja tam wole polskie imiona. a moze jakies fajne kawalki polecisz ?
Aniu niestety nie można...
chodzi mi o miasto
Zapominam,że jestem na tej diecie,po pracy jednak przypomina mi się i zastanawiam się co kupić mam do jedzenia..
madziurkas dam znać jak było.
będzie sie komus podobalo to ok- ale to przeciez chyba tej osobie co je bedzie nosic musi się podobac!
OPERACJA...tylko na tyle Cię stać?!
moze doradzcie o co pytac na wizycie (ktora mam 17.02.09) odpisujcie!
Mam 15 lat.
wołowina i pomidory.
te nowe zeby nie wygladaja az tak dobrze jak te robione przez dentystow am i ang!!!
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Sypher´s

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group