Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
my nie jestesmy czarodziejami hehehe!!

 
        -> Sypher´s
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Fri Mar 21, 2014 12:03 pm    : my nie jestesmy czarodziejami hehehe!! Back to top

Dorzucam: seks ogłoszenia spoko, dziÄ™ki... hmmmm...
Nadal nic ciazy nie bylo wiec postanowilam wybrac sie do endokrynologa a on wypisal kierowanie do szpitala n badania ale wiadomomusialam odlozyc tabletki.
Ja tez juz po ubraniach widze, juz nie musze brzucha wciągać zeby sie dopiąć
On tylko sie zaslanial i probowal mnie uspokoic na koncu chyba juz nie mial sily ze mna walczyc i po prostu wyszedl.
ja soba nie daje tak pomiatac jak ty to robisz ale ty uwazasz sie za wspaniala i nieskazitelna tylko TO COS twoj maz przeszkadza ci
Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne.
Jkbys mial jeszcze jakies pytanka to zapraszam, pisz, pozdrawiam

pewnie nie ja jedna. sex anonse Po_la i ...Misha..

bialko/wegle/tluszcz/kalorie - pewnie sie przyda 1000 pln z refundacjÄ…, ale 3000 pln bez (za fizjologiczny poród oczywiÅ›cie). ciekawa jestem podobnie jak poprzedniczka czy juz jestescie na jakims kursie lub po... Jak usta Ci nie przypadnÄ… do gustu to nie bÄ™dziesz na nie skazana do koÅ„ca swych dni,a jedynie na jakiÅ› czas. Witam! seks ogłoszenia
Czyli kuć i tyle. . Zaspokoja slodki zab a sa zdrowe i pyszne. Mieszkanie wydaje sie troche drogie. Zpobaczymy Pewnie kupuje tam sama Polonia uczysz sie?
krzysia
zainteresowanych proszÄ™ o tel:
A robiłam testy allegro i apteczne.
Wiadomo, ile mnie to będzie kosztowało finansowo, a i tak się boję straszliwie, bo ryzyko przy takich przeszczepach jest ogromne!!!
Podoba mi sie, bo jest pełna, moja za to pusta w środku i tez nie wiem co o niej myslec a Ty co myslisz?
Czy wiecie gdzie są może jakieś kursy fryzjerskie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie czy Katowicach?
Czytałam o tym tatuazu medycznym.
właśnie, miała troje rodziców?
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Sypher´s

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group