Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
szkoda tylko ze w krakowie...a nie w warszawie

 
        -> Syphers
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Fri Mar 21, 2014 5:26 am    : szkoda tylko ze w krakowie...a nie w warszawie Back to top

hej ja chodzilam do anety na aleja pokoju o ktorej piszecie i jak sie dowiedzialam ze jej nie ma to sie załamałam :/ przeczytalam tu ze peacuje na piastowskkiej ale mieszkam w okolicy dabia to za daleko dla mnie by jezdzic wiec poszlam do innej fryzjerki w tym samym salonie i szczerzr powiedziawszy jestem jeszcze bardziej zadowolona seks ogłoszenia Zaledwie paręset kalorii spożywanych dziennie powoduje powrotne tycie. piosenka ta ma damski vocal love me, love me...say that you love me...
Mogę jednak opisać własne doświadczenia - pozytywne zresztą
>Nastepny zapowiada sie ciekawszy, bo idziemy na wesele, choc dla nas wloskie wesela to nic specjalnego...Kto byl, to wie
mam 36 lat , jestem po operacji 14 cm mięśniaka (szóstego kwietnia br.
Się umówilam ze sprawdzonym lekarzem - powiedział ze 20 lat juz operuje i nikt mu nie umarł na tarczycę ale na koniec pocieszył, że zawsze może być pierwszy raz.
Nie jest chwalebne że wciąż się odchudzam ale po prostu nie daje rady chodzić w rozmiarze 38, muszę nosić 36 mimo że nie jestem juz młoda (36 lat).
jeżeli od razu pez wprowadzenia zaczniemy ćwiczyć po 45 min TO WCALE NIE PODZIAŁA A WRĘCZ PRZECIWNIE POGORSZY SPRAWĘ BO DOSTANIE SIĘ WIELKICH ZAKWASÓW I BOLEŚCI MIĘŚNI BRZUCHA I NIE BĘDZIEMY W STANIE PRACOWAĆ !!

Nie wiem czy zauważyłyście ale on trochę przypomina Kamila Durczoka. ogloszenia towarzyskie A teraz na dodatek gdy trzymam ręce w jednej pozycji (choćby 5 minut) drętwieje mi cała ręka.

A to po tym, jak mialam z nimi do czynienia. Poczekam jeszcze trochę, jak będzie gorzej to najpierw do jakiegoś salonu kosmetycznego pójdę, jak nie to do chirurga. a z duzo tanszych rzeczy, to ostatnio kupilam sobie z czystej ciekawosci balsam do wlosow suchych Mrs Potters (w Rossmanie) z aloesem. Do mąż****: Byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje lub patrzyli nieobiektywnie na wiele spraw(gdy sie jest z Turkiem i wydaje sie komus ze jest ok, nie powie sie ze Turcy to chamy) adwokat kraków
Zajrzyjcie koniecznie na Allegro. Ba! Ja chodze do kosmetyczki w centrum Warszawy do salonu N25 .Polecam !!!!!!!! Dla mnie mistrzem będzie zawsze Coppola,który nazwał swoją córkę Księżycowy Pojazd HEJ!! Mieszkam tu od 12 lat. 1.
ale jak tu jeść sam żółty ser?
Mam nadzieje, ze bedzie super.Pozdrawiam.
Jak dojade do domku, zamelduje sie rzecz jasna
Ja uzywam schwarzkopf bonacure i jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam wszystkich chorujących na to cholerstwo.
Hej Tasinka, w takim razie życzę Ci powodzenia, każdy jest sam kowalem swojego losu, pozdrawiam.
Poszłam tam z waszego polecenia, a to co mi tam zrobili woła o pomstę do nieba.
nie wiem dlaczego,po prostu Cichopek bardziej mi się podoba niż Mucha Chociaz Mucha tez jest bardzo ładna
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Syphers

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group