Warning: include(/www/htdocs/v099537/language/lang_german/lang_main.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(): Failed opening './language/lang_german/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/includes/functions.php on line 338

Warning: include(/www/htdocs/v099537/includes/page_header.php): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577

Warning: include(): Failed opening './includes/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:..') in /www/htdocs/v099537/viewtopic.php on line 577
Zrobiłam test (ostatnio moje ulubione zajęcie) i guzik.

 
        -> Sypher´s
::  
JeanettMq
-=TH CoreMaster=-


:
: 1731
: Dalestie

 : Wed Mar 19, 2014 6:28 pm    : ZrobiÅ‚am test (ostatnio moje ulubione zajÄ™cie) i guzik. Back to top

zwłaszcza w nocy, ale ostatnio czuję to też w ciągu dnia. anonse erotyczne Gosc3 powiedz ile masz lat i czy chcesz wyleczyc sie z czegos powaznego?
no wlasnie nie wiem, dzis generalnie czwarta tabletka zaaplikowana wiec zobaczymy...
Bez tego ani rusz!!!
to bylam ja:
---> Motylku hmmm no nie wiem co to cos o sobie oznacza, jesli chodzi o diety a raczej zywienia a zdrowie to jak juz pisalem takie moje hobby, co prawda uczylem sie co nieco o tym na studiach ale specjalizuje sie zupelnie w czyms innym
http://forum.gazeta.pl/forum/71 ,1.html?f=15061
dobrze sie czujecie ?
Przez ostanie 4 lata chodziłam regularnie do jednego ginekologa i niestety nic nie wykrył.
jak nie boli to git

Zrobilam je przed weekendem majowym bo wyjechaÅ‚am troszke na odludzie wiec nie bylo widac lekkiej opuchlizny ale teraz juz jest super. adwokat kraków Jest Å›wietnym fachowcem i przemiÅ‚a osoba która wysÅ‚ucha twoich potrzeb i zrobi dokÅ‚adnie to co sobie wymyÅ›lisz lub zaproponuje coÅ› od siebie.

W czoraj w Lidlu kupiłam snacky RICE SNACK opakowanie ma chińskie napisy. Ja chodzę to tzw. Bardzo chce kolczyk ale myślę że nie będzie za dobrze wyglądała na moim brzuchu bo jest wystający;/ Chciałam powiedzieć, że właśnie nabranie dystansu i zdrowego stosunku do kwestii wyglądu i żywienia jest elementem każdej terapii w przypadku zaburzeń odżywiania. U nas tez zaczeło sie banalnie mały jak miał ok 2 miesiecy zaczął zezowac a wczesniej ropiało mu oczko.Przemywałam i pomagało.ale ze juz mamy chore pierwsze dziecko to dmucham na zimne i pojechałam z nim sama do okulisty a tak zeby sprawdzic,i jaki szok kiedy po zbadaniu lekarz stwierdził zmiany na dnie oka i blizny na plamce żółtej.Potem potwierdzilismy to u drugiego okulisty a on mi powiedział ze mój syn juz nie bedzie widział na to oko i nie ma na nie ratunku.Przeryczałam cała sobote a w poniedziałek załatwiłam mu cudem miejsce w Centrum Zdrowia Dziecka .Tam dostalismy leki i za 2 miesiace jedziemy na kontrole bo to sa toksyczne leki i maja duzy wpływ na organizm.Wtedy bedzie miał jeszcze jedno badanie okulistyczne i mam cicha nadzieje ze bedzie troszke na te oko widział.Co do badań to prawda jest taka ze ja mogłam sie zarazic tokso nawet przed samym porodem a wtedy juz testów nie robiłam.Niestety nikt pozniej nie zaproponował mi zrobienia ich po porodzie bo wtedy mały miałby jeszcze szanse widzieć.Musze sie nauczyc z tym życ i dodawac sił mojemu dziecku kiedy bedzie miał chwile załamki.a jak twoje dziecie sobie radzi z tym ze ma słaby wzrok? anonse erotyczne
Działalnośc piekarniczą zawiesiłam do odwołania krotkoterminowego, czyli knajpy, kawiarnie, zmywaki zajete... ta wyobraznia mnie kiedys zabije trzymajcie sie cieplutko !!! Czekalam dlugo cierpliwie, az do tamtego momentu......!! I trochę badań i leczenia. Ja ci nie dam gotowej recepty na wyjście z tej sytuacji. Mecano Hijo de la luna
Dyplom mam z ekonomii.
Np.
I nie daj sobie przebić tego pęcherzyka, bo jeśli to faktycznie ciąża, to zabiliby Twoje dziecko.
DOTI mam nadzieję że Nas czytasz!
zeby schudnac musz jesc ok.
_________________
My webpage - Instant Loans
 
:   
        -> Sypher´s

 
 





Cobalt 2.0 phpBB theme/template by Jakob Persson.
Copyright © 2002-2004 Jakob Persson


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group